Naj last minute dovolenka

Najoblúbenejšie krajiny
 
TOP Last minute
 
Kontakty
Cestovná agentúra Mediatour s.r.o.
Štefánikova 5
94901 Nitra

Orange: 0915 792 408
T-mobile: 0911 792 408
Tel./fax 037 / 741 42 34
E-mail: mediatour@mediatour.sk
 
Najoblúbenejšie destinacie
Kuba
Varadero
Thajsko
Krabi, Pattaya, Phuket
 
Obľúbené linky
 
AKCIE LAST MINUTE A NAŠE TIPY
 
Najpredávanejšie hotely
Hotel Sea Gull, Egypt - Hurghada
Hotel Pyramisa, Egypt - Sharm el Sheikh
Hotel Zita Beach Resort, Tunisko - Djerba
Hotel Club Ali Bay, Turecko – Side
Hotel Palm Beach, Egypt – Hurghada
Hotel Relax, Grécko, Rhodos - Kolymbia
Hotel Amir Palace, Monastir – Tunisko
Last minute zájazdy
 
Hľadanie zájazdovHľadanie zájazdov hľadáte v Dovolenka
Krajina
Destinácia
Doprava
Dĺžka pobytu
Mesiac
Termín od
len lastminute
 

Aktuálna kompletná ponuka zajazdov www.najdovolenka.sk

PREČO CEZ NÁS

Cestovná agentúra MEDIATOUR, spol s r.o. je autorizovaným predajcom zájazdov viac ako desiatok renomovaných slovenských, českých a rakúskych cestovných kancelárií. V našej ponuke sú zastúpené napr. cestovné kancelárie Satur, Turancar, Kartago Tours, Neckermannreisen, Firo tour, Seneca Tours , Globtour, Medina tours, Horizon travel, Tomi tours, Solvex, Best reisen, Ludor, Azur reisen Karya, Bubo, Orostours, Take off, Fifo, Paxtravel .... a ďalšie.


Každá cestovná kancelária, s ktorou spolupracujeme, je poistená proti úpadku.

Môžete s nami navštíviť takmer všetky štáty Európy, Afriky, Ázie, Ameriky i Austrálie, a to v rámci pobytových, poznávacích alebo aj pútnických zájazdov.

Na serveroch NAJDOVOLENKA.sk a NAJLASTMINUTE.sk si kúpite dovolenku za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá zájazd organizuje. Ak máte v v niektorej cestovnej kancelárii vernostnú alebo inú zľavu, povedzte nám to, bude Vám k nákupu zájazdu od tejto cestovnej kancelárie uznaná aj u nás.

NAVYŠE OD NÁS DOSTANETE ŠPECIÁLNU ZĽAVU AŽ DO 3% A TO AJ Z LAST MINUTOVÝCH PONÚK.Last minute dovolenka s cestovnou kancelariou Mediatour

Cestovná agentúra Mediatour zastupuje len poistené cestovné kancelárie proti insolventnosti ako napríklad FIRO TOUR,TURANCAR, SENECA TOURS, KOALA TOURS, BEST CHOICE, SATUR, AZUR REISEN, FIFO, KARYA TOUR, RUEFA REISEN, NECKERMANN REISEN a iné.
Last minute a first minute zájazdy /nazývané aj zájazdy na poslednú chvíľu alebo last moment a včasný nákup first moment/ ktoré ponúkajú uvedené cestovné kancelárie sa snažíme denne aktualizovať. Je našim cieľom aby dovolenka ktorú si cez našu cestovnú agentúru zakúpite, spĺňala Vaše predstavy príjemnej a ničím nerušenej dovolenky. Či už si klienti vyberú z našej ponuky pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy, lyžiarske zájazdy alebo pútnické zájazdy a zakúpia si ich ako last minute alebo first minute, vždy bude našou snahou maximálna spokojnosť klienta.
Vaša príjemne strávená dovolenka v niektorom z turistických stredísk ktoré ponúkame je zároveň aj našou odmenou a ubezpečením že naša práca má zmysel.
Developed by Webpodpora.sk
Lego, Silvester v Parizi, Lyžovanie Taliansko, Parfemy