Naj last minute dovolenka

Najoblúbenejšie krajiny
 
TOP Last minute
 
Kontakty
Cestovná agentúra Mediatour s.r.o.
Štefánikova 5
94901 Nitra

Orange: 0915 792 408
T-mobile: 0911 792 408
Tel./fax 037 / 741 42 34
E-mail: mediatour@mediatour.sk
 
Najoblúbenejšie destinacie
Kuba
Varadero
Thajsko
Krabi, Pattaya, Phuket
 
Obľúbené linky
 
AKCIE LAST MINUTE A NAŠE TIPY
 
Najpredávanejšie hotely
Hotel Sea Gull, Egypt - Hurghada
Hotel Pyramisa, Egypt - Sharm el Sheikh
Hotel Zita Beach Resort, Tunisko - Djerba
Hotel Club Ali Bay, Turecko – Side
Hotel Palm Beach, Egypt – Hurghada
Hotel Relax, Grécko, Rhodos - Kolymbia
Hotel Amir Palace, Monastir – Tunisko
Last minute zájazdy
 
Hľadanie zájazdovHľadanie zájazdov hľadáte v Dovolenka
Krajina
Destinácia
Doprava
Dĺžka pobytu
Mesiac
Termín od
len lastminute
 

Kompletná aktuálna ponuka zájazdov do TUNISKA

Tunisko

Pre tento termin alebo hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel.č. 037-7414 234, 0915 792 408 prípadne na e-mailovej adrese mediatour@mediatour.sk

Celkový počet strán: 0, Počet vyhľadaných termínov: 0

Inšpiratívna dovolenka v Tunisku

Dovolenka v Tunisku | Last minute Tunisko | Last minute Tunis | Dovolenka v Tunise

Dovolenka v Tunisku

Krásne piesočnaté pláže a historické skvosty tuniskej kultúry do tejto krajiny každoročne priťahujú milióny turistov z celého sveta. Dovolenka v Tunisku - to je príležitosť pozrieť si jedinečnú púnsku a rímsku architektúru, možnosť ochutnať tuniskú kuchyňu alebo sa nechať inšpirovať originálnym oblečením a šperkami na miestnom trhu.

Čo vidieť v Tunisku

Dovolenka v Tunisku vám otvorí bránu do sveta, aký ste predtým nepoznali. Určite by ste počas vašej dovolenky nemali vynechať:

Trhy v Tunisku
Môžete tu nakúpiť originálny tovar vyrábaný tradičným spôsobom. Pri nákupe treba dodržiavať tradičné obchodnícke zvyklosti a cenu dohadovať. Obzvlášť výhodne sa dá kúpiť koža, keramika, ručne vyrábané medené, strieborné a zlaté predmety.

Miestna kuchyňa
Tuniská kuchyňa je známa lahôdkami, medzi ktoré určite patrí šalát "mechouia", piroh "brik" a rozne lahodné sladkosti z orieškov a medu. Dovolenka v Tunisku je výbornou príležitosťou ochutnať slávny kus-kus, vyrobený podľa originálnej receptúry. Hlavným pravidlom tuniskej kuchyne je: "Ak je to červené a ostré, tak je to dobré."

Monastir
Prístavné mesto v Hammametskom zálive, ktoré by ste si počas dovolenky v Tunisku rozhodne nemali nechať ujsť. Odporúčame vám návštevu starého mesta (mediny)ale aj pevnosti Ribat a ak ste milovníkom golfu, tak aj 18-jmakového golfového ihriska.

Pozrite si našu aktuálnu ponuku dovoleniek a last minute do Tuniska a do hlavného mesta Tunisu:

Dovolenka v Tunisku
Last minute Tunisko
Dovolenka v Tunise

Last minute Tunisko

Zaujímajú vás cenovo výhodné zájazdy last minute do Tuniska?

Last minute Tunisko - Hammamet
Last minute Tunisko - Monsatir Skanes
Last minute Tunis

Dovolenka v Tunise

Hlavné mesto Tunis patrí k veľmi populárnym destináciám. Obľúbená je najmä poznávacia dovolenka v Tunise, ktorá býva často spojená s prehliadkou starobilého Kartága a Sidi Boud Said. Dovolenka v Tunise vám otvorí bránu do všetkých historických období. Uvidíte tu stopy Féničanov, antiky, arabského sveta i križiackych výprav.

Obľúbené strediská v Tunisku
Hammamet, Sousse, Monastir, Djerba, Neabul, Port El Kantaui, Mahdia, Zarzis

Hotely v Tunisku
Hotel Prima Lfe Imperial Park, Hotel Orient Place, Hotel Movenpick Sea Pearl, Hotel RIU Imperial Marhaba, Riu Bellevue Park, Hotel Riadh Palms, Hotel Soviva Resort, Hotel Jinene Resort, Hotel Tour Khalef, Hotel Marhaba Club, Marhaba, Prima Life Karawan, Kaiser, Amir Palace, Prima Life Skanes, LTI Mahdia Beach, Mahdia Palace Thalaso, El Mehdi, Thapsus, Shams El Hana, Sandra Club, El Hana Beach, Orient Palace, Skanes El Hana, Amir Palace, Saadia, El Mouradi Palm Marina, Vime Helya Beach a iné.

Hotely na Djerbe
Hotel Zita Beach Resort, Hotel Garden Park, Hotel Djeba Palace, Hotel Miramar Djerba.Last minute dovolenka s cestovnou kancelariou Mediatour

Cestovná agentúra Mediatour zastupuje len poistené cestovné kancelárie proti insolventnosti ako napríklad FIRO TOUR,TURANCAR, SENECA TOURS, KOALA TOURS, BEST CHOICE, SATUR, AZUR REISEN, FIFO, KARYA TOUR, RUEFA REISEN, NECKERMANN REISEN a iné.
Last minute a first minute zájazdy /nazývané aj zájazdy na poslednú chvíľu alebo last moment a včasný nákup first moment/ ktoré ponúkajú uvedené cestovné kancelárie sa snažíme denne aktualizovať. Je našim cieľom aby dovolenka ktorú si cez našu cestovnú agentúru zakúpite, spĺňala Vaše predstavy príjemnej a ničím nerušenej dovolenky. Či už si klienti vyberú z našej ponuky pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy, lyžiarske zájazdy alebo pútnické zájazdy a zakúpia si ich ako last minute alebo first minute, vždy bude našou snahou maximálna spokojnosť klienta.
Vaša príjemne strávená dovolenka v niektorom z turistických stredísk ktoré ponúkame je zároveň aj našou odmenou a ubezpečením že naša práca má zmysel.
Developed by Webpodpora.sk
Lego, Silvester v Parizi, Lyžovanie Taliansko, Parfemy