Naj last minute dovolenka

Najoblúbenejšie krajiny
 
TOP Last minute
 
Kontakty
Cestovná agentúra Mediatour s.r.o.
Štefánikova 5
94901 Nitra

Orange: 0915 792 408
T-mobile: 0911 792 408
Tel./fax 037 / 741 42 34
E-mail: mediatour@mediatour.sk
 
Najoblúbenejšie destinacie
Kuba
Varadero
Thajsko
Krabi, Pattaya, Phuket
 
Obľúbené linky
 
AKCIE LAST MINUTE A NAŠE TIPY
 
Najpredávanejšie hotely
Hotel Sea Gull, Egypt - Hurghada
Hotel Pyramisa, Egypt - Sharm el Sheikh
Hotel Zita Beach Resort, Tunisko - Djerba
Hotel Club Ali Bay, Turecko – Side
Hotel Palm Beach, Egypt – Hurghada
Hotel Relax, Grécko, Rhodos - Kolymbia
Hotel Amir Palace, Monastir – Tunisko
Last minute zájazdy
 
Hľadanie zájazdovHľadanie zájazdov hľadáte v Dovolenka
Krajina
Destinácia
Doprava
Dĺžka pobytu
Mesiac
Termín od
len lastminute
 

Kompletná aktuálna ponuka zájazdov do BULHARSKA

Bulharsko

Pre tento termin alebo hotel momentálne nie sú k dispozícii žiadne zájazdy, alebo sa aktuálne spracovávajú nové termíny. Prosím, skúste sa vrátiť na stránku neskôr pre získanie najnovších informácií alebo nás kontaktujte na tel.č. 037-7414 234, 0915 792 408 prípadne na e-mailovej adrese mediatour@mediatour.sk

Celkový počet strán: 0, Počet vyhľadaných termínov: 0

Pohodová dovolenka v Bulharsku

Dovolenka v Bulharsku predstavuje cenovo výhodnú alternatívu letnej dovolenky, ktorú preferujú nie len rodiny s deťmi. Dlhé zlatisté pieskové pláže, čisté more a zdravá a chutná bulharská kuchyňa sú zárukou pohodového pobytu.

Dovolenka Bulharsko | Bulharsko letecky | Last minute Bulharsko | Bulharsko autobusom

Čo sa oplatí vidieť v Bulharsku?

Údolie ruží
Každoročný festival ruží na prelome mája a júna je jedinečný zážitok, ktorý môžete zažiť len v bulharskom Údolí ruží.

Sofia
Ak budete mať príležitosť, určite nevynechajte historické hlavné mesto Bulharska s množstvom kultúrnych pamiatok. Patrí k nim budova Národného divadla, Národný palác kultúry, Katedrála Alexandra Nevského, či románsky sakrálny kostol v Bojane.

Burgas
Počas dovolenky v Bulharsku by ste si nemali nechať ujsť toto veľké prístavné mesto s viac ako dvetisícročnou bohatou históriou.

Pirin
Dovolenka v Bulharsku vám dáva možnosť navštíviť aj tento bulharský národný park s rozmanitou faunou a flórou a množstvom fascinujúcich vodopádov a prírodných jazier.

Pozrite si ponuku dovoleniek v Bulharsku:

Last minute Bulharsko
Dovolenka Bulharsko

Obľúbené bulharské letoviská

Zlaté piesky, Slnečné pobrežie, Pomorie, Primorsko, Nesebar, Albena, Kiten či Sozopol poskytujú nielen možnosť tradičnej dovolenky pri mori, ale aj čoraz vyhľadávanejšie lety na rogale,bazény s toboganmi, aquaparky a bungee-jumping a zoskoky padákom.

Last minute Bulharsko

Zaujímajú vás cenovo výhodné zájazdy last minute do Bulharska?
Last minute Bulharsko - Zlaté piesky
Last minute Bulharsko - Zlaté pobrežie
Last minute Bulharsko - Nesebar

Bulharsko letecky alebo autobusom

Máte v pláne cestovať do Bulharska, ale nie ste si istý, či zvoliť pohodlnú cestu lietadlom alebo cenovo výhodnejšiu autobusovú dopravu? Pri rozhodovaní vám pomôže naša ponuka leteckých a autobusových zájazdov do Bulharska:

Bulharsko letecky Bulharsko autobusom

Dovolenka v Bulharsku je mimoriadne obľúbená nielen medzi rodinami ale aj medzi mladými ľuďmi. Prispieva k tomu viacero faktorov: cenová dostupnosť, dobrá úroveň hotelov, penziónov a apartmánov, kultúrna príbuznosť Slovenska a Bulharska, krásne čisté more... K najoblúbenejším ubytovacím zariadeniam patrí napríklad Hotel Flamingo, Hotel Vedren, hotel Zlaten Rog, hotel Luna, Hotel Slavey, Detelina, Edelweiss, Sirius Beach, Aqua Azur, Chaika, Obzor Beach Resort, Esperanto, Odessos, Black Sea, ale aj hotel Nimfa Rusalka, hotel Palma, Afrodita, Slavyanski, Svejest, Aurelia, hotel Tia Maria, Smolian, Avalon, Kokoche, Veris,Aparthotel Vechna, Vanini, Eliri, Iris, Elegans, Hotel Desislava – Raikov, Diana, Fener, Sunny Bay, Kalina, Royal Beach, Hotel Akropola v Sozopole, Golden Palace v stredisku Kavacite. V jednom z najoblúbenejších stredísk v stredisku Prímorsko určite odporúčame hotel Mirage, Sun City, Aquamarine, penzion Lebeď, Hotel Tišina, Malina, Severina, Kukeri,penzión Nordik a Irinka a Hhotely Rixus a Meteora. Každý člen rodiny si tu príde na svoje - mamičkám vyhovuje zdravá strava a bohatý výber tradičných bulharských parfémov, oteckovia sa zase potešia kvalitnému vínu a koňaku.Last minute dovolenka s cestovnou kancelariou Mediatour

Cestovná agentúra Mediatour zastupuje len poistené cestovné kancelárie proti insolventnosti ako napríklad FIRO TOUR,TURANCAR, SENECA TOURS, KOALA TOURS, BEST CHOICE, SATUR, AZUR REISEN, FIFO, KARYA TOUR, RUEFA REISEN, NECKERMANN REISEN a iné.
Last minute a first minute zájazdy /nazývané aj zájazdy na poslednú chvíľu alebo last moment a včasný nákup first moment/ ktoré ponúkajú uvedené cestovné kancelárie sa snažíme denne aktualizovať. Je našim cieľom aby dovolenka ktorú si cez našu cestovnú agentúru zakúpite, spĺňala Vaše predstavy príjemnej a ničím nerušenej dovolenky. Či už si klienti vyberú z našej ponuky pobytové zájazdy, poznávacie zájazdy, lyžiarske zájazdy alebo pútnické zájazdy a zakúpia si ich ako last minute alebo first minute, vždy bude našou snahou maximálna spokojnosť klienta.
Vaša príjemne strávená dovolenka v niektorom z turistických stredísk ktoré ponúkame je zároveň aj našou odmenou a ubezpečením že naša práca má zmysel.
Developed by Webpodpora.sk
Lego, Silvester v Parizi, Lyžovanie Taliansko, Parfemy